Personalizowane prezenty dla przyjaciółki

Jak to dobrze mieć przyjaciółkę. Z pewnością taka osoba umożliwia zwierzanie się i wygadanie. Taka przyjaciółka z pewnością zrozumie wszystko. W celu zacementowania Waszej przyjaźni warto wybrać coś oryginalnego na drobny upominek. Poniższe propozycje są dla młodych i nieco starszych kobiet będących w przyjaźni. Podarunki dla przyjaciółki będą gwarancją wielu wspólnie spędzonych lat.

Podarki dla przyjaciółki warte uwagi

Pierwszym ciekawym prezentem dla przyjaciółki spersonalizowanym może być brelok w kształcie czterolistnej koniczynki, które nawet dorośli tak chętnie szukają na łąkach podczas spacerów. Na breloku jest możliwość umieszczenia stosowanego grawerunku w postaci na przykład imienia osoby, którą chcemy obdarować. Ten drobiazg wykonany jest z chromowanego i nierdzewnego metalu. Może posłużyć jako element ozdobny. Doskonale nada się do plecaka, portfela lub torby. Dzięki kształtowi koniczynki ten brelok może przynieść, choć odrobinę szczęścia.

Kolejnym wyjątkowym podarunkiem dla przyjaciółki są zdjęcia na akrylowym szkle. Z pewnością taki podarunek przetrwa długie lata i będzie przypominał ważne wspólne chwile. Szkło akrylowe cechuje się sztywnością oraz wyśmienitą jakością powierzchni. Ten przedmiot jest odporny na uszkodzenia oraz warunki pogodowe. Szkło posiada podstawkę, dzięki której jest gotowy do postawienia na honorowym miejscu. Z pewnością taki przedmiot będzie doskonałą niespodzianką dla najbliższej przyjaciółki. Na szkle nadruk naniesiono metodą innowacyjnej technologii UV. Dzięki tej metodzie grafika jest trwała, a barwy są wiernie odzwierciedlone i odpowiednio nasycone.

Wybierając prezent spersonalizowany dla przyjaciółki, warto pomyśleć o kupnie koszulki ze stosownym, okolicznościowym nadrukiem. Nadruk nanoszony na bawełnianą koszulkę projektowany jest zgodnie ze specjalną paletą barw. Obecnie, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym nadruki nie spierają się nawet po wielu praniach.

Piękna biżuteria dla przyjaciółki

Ciekawym podarunkiem dla przyjaciółki będzie bransoletka Sweet Stones. Jest delikatna i subtelna. Bransoletka powstała ze szklanych koralików, do których dołączone jest serduszko ze stali szlachetnej. Na serduszku można umieścić króciutki napis, który zostanie wygrawerowany. Dzięki zastosowanym materiałom bransoletka jest bezpieczna dla alergików i odporna na wilgoć. Z pewnością stanie się doskonałym i wyjątkowym dopełnieniem codziennych stylizacji.

Kolejnym wyjątkowym upominkiem jest komplet breloków. Materiał, z którego zostały wykonane to stal szlachetna, która nie uczula i nie ciemnieje. Istnieje możliwość wykonania mechanicznego grawerunku w postaci króciutkiego tekstu z na przykład imieniem osoby, którą chcemy obdarować.

Praktyczne przedmioty na prezent dla przyjaciółki

Wyjątkowym spersonalizowanym prezentem dla przyjaciółki będzie kubek z naniesionym zdjęciem i na przykład Waszymi imionami. W ten sposób uwiecznicie Waszą nierozerwalną więź. Dzięki personalizacji otrzymuje się oryginalny i bardzo osobisty gadżet. Pamiątka w tej formie z pewnością ucieszy i mile zaskoczy przyjaciółkę. Odpowiednia personalizacja będzie cieszyć oko i radować duszę. Wykonana jest metodą sublimacji, dzięki której nadruk staje się trwały i jest wysokiej jakości.

Kolejnym wyjątkowym podarunkiem jest pudełko na Wasze wspomnienia. Z pewnością obdarowana przyjaciółka skorzysta z pudełka, w którym będzie gromadzić cenne przedmioty, które pozwolą zatrzymać czas. W pudełku zmieszczą się listy, zdjęcia i drobiazgi. W tak spersonalizowanym pudełku szubko zagoszczą przedmioty o wyjątkowej wartości. Taka szkatułka to osobiste miejsce wspomnień, lecz nie tylko. Są tam życiowe doświadczenia i przeżycia. Z pewnością taka szkatułka wywoła ogrom ciepłych emocji. Grawer wykonany jest laserowo, co zapewnia zjawiskową prezencję.

Doniczka na kwiaty z grawerunkiem, to kolejny wart uwagi przedmiot, który nadaje się na upominek dla przyjaciółki. Doniczka została wykonana z ceramiki. Na niej naniesiono stosowny grawerunek. Taki podarek to znakomity gest w stronę przyjaciółki. Doskonale nadaje się na urodziny, imieniny lub inna okoliczność. Jest to upominek dla osoby, która posiada stylowe przedmioty w otoczeniu. Doniczka posiada prosty kształt i klasyczną barwę, co sprawia, że pasuje do każdego wnętrza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *