Bransoletka dla przyszłej mamy

Biżuteria to zawsze świetny pomysł na upominek. Jest gustownym, ponadczasowym podarkiem, który może stać się pamiątką na długie lata, jeśli nie na całe życie. Przy okazji pokazuje, jak dobrze znamy osobę, której wręczamy upominek. Bransoletka każdego dnia może przypominać swojej właścicielce o kimś bliskim. Bransoletka dla przyszłej mamy ma za zadanie przypominać o momencie narodzin bobasa. Wyczekiwanie na narodziny dziecka to wyjątkowy czas, który powinien być odpowiednio celebrowany. Gdy tuż przed terminem porodu udaje się na przyjęcie typu baby shower, to nie może obyć się bez upominków. Pamiątkowa bransoletka z zawieszką w kształcie serduszka i dziecięcych stópek będzie doskonałym podarunkiem dla przeszłej mamy.

Jakie motywy zawieszek mogą znaleźć się na bransoletce dla przyszłej mamy?

Biżuteria to znakomity pomysł na upominek dla przyszłych mam. Bransoletka dla przyszłej mamy z zawieszkami są wyjątkowo pięknym i pamiątkowym sposobem na wyrażenie miłości i szacunku dla swojej mamy. Zawieszki w kształcie serca symbolizują miłość i uczucie, które kobieta nosząca taką bransoletkę może odczuwać do swojego dziecka. Zawieszki w kształcie wózka dziecięcego reprezentują początki wychowywania dziecka oraz wszystkie cenne chwile, które przyszła mama będzie przeżywać z noworodkiem.

Bransoletki z zawieszką w kształcie aniołka są pięknym sposobem na wyrażenie nadziei i błogosławieństwa dla przyszłego szkraba. Motylki symbolizują delikatność i kruche piękno życia. Biżuteria z takimi zawieszkami jest nie tylko piękna i stylowa, ale również pełna emocji oraz sentymentów, co czyni ją idealnym upominkiem dla przyszłej mamy.

Piękne bransoletki dla przyszłych mam znajdziesz na stronie Dedicante – https://dedicante.pl/120-bransoletki

Z czego zrobione są bransoletki dla przyszłych mam?

Tu można wybrać zarówno rodzaj naturalnych kamieni, z których zostanie zrobiona bransoletka, jak i dodać do niej osobistą dedykację z gratulacjami na urodzenie chłopca lub dziewczynki. Bransoletka wykonana jest ze sznurka jubilerskiego, a zawieszki ze stali szlachetnej w kształcie serca, tu kolor srebrny i złoty oraz hematytów, tu kolor złoty lub grafitowy. Do stworzenia bransoletki można użyć kamieni, które niosą niezwykłe właściwości np.:

  • Chalcedon – to kamień spokoju i harmonii. Odpędza złe moce, a przyciąga te dobre. Pomaga otworzyć się na nowe zmiany w życiu.
  • Kamień księżycowy – przynosi szczęście w miłości oraz chroni przed złem. Dedykowany jest kobietom, które chcą zajść w ciążę.

Perła z kolei symbolizuje ciążę, narodziny i macierzyństwo. Chroni przed złymi emocjami i negatywną energią, przynosi spokój i harmonię. Wykonane na wytrzymałej, nylonowej nici z kamieniami naturalnymi takimi jak chalcedonu i kamienia księżycowego. Bransoletka może posiadać srebrne kuleczki pozłacane 24-karatowym złotem.

Bransoletki na sznurku lub wstążce. Różne kolory sznurka pozwalają wyrazić emocje, dodają energii i pozytywnie nastawiają do życia. Jest to doskonała biżuteria na co dzień. Dobrane odpowiednie zawieszki dodają wyjątkową wartość emocjonalną i podkreślają charakter noszącej je osoby. Na jednym sznurku można umieścić jedną lub kilka ulubionych zawieszek, które rozdzielają praktyczne supełki. Alternatywą dla nich stanowią bransoletki na wstążce. Są efektowne i pełne dziewczęcego uroku. Dobrze układają się na ręce, a starannie związana kokardka przyciąga wzrok. Znajdująca się na nich zawieszka jest pięknie wyeksponowana.

Bransoletka na baby shower – jak ją spersonalizować?

Personalizowana bransoletka na baby shower to idealna pamiątka z okresu oczekiwania na narodziny potomka oraz wyjątkowy podarunek na baby shower. Na początku można wybrać kolor serduszka lub hematytów. Poza tym należy wybrać kolor sznurka. Grawer można umieścić na serduszku. Z powodu niewielkich rozmiarów na serduszku znajdzie kilka znaków. Może to być data lub imię. Dłuższe napisy mogą być słabo widoczne. Dodatkiem do biżuterii może być karteczka z personalizacją w postaci dedykacji, życzeń lub dowolny tekst. Dedykację do bransoletki wybiera osoba zamawiająca.

Kiedy podarować bransoletkę przyszłej mamie?

Z pewnością doskonałym momentem na podarunek jest przyjęcie zwane baby shower. Jest to impreza zorganizowana przez przyjaciółki dla przyszłej mamy. Jest to idealna okazja, żeby spotkać się w doborowym towarzystwie, rozerwać się i odpocząć od partnera. Przyjęcie te przeważnie organizowane jest w trzecim trymestrze ciąży, czyli w okresie, w którym przyszła mama przygotowuje się do porodu i przyjścia na świat synka lub córki. Bransoletkę warto podarować w trakcie ciąży, gdyż taka bransoletka może być wspaniałą pamiątką dla przyszłej mamy. Biżuterię na rękę można podarować na Dzień Mamy, ale również w momencie narodzin dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *