Personalizowany prezent na narodziny dziecka

Przyjście na świat małego dziecka to bardzo ważne wydarzenie w życiu. Jest to wydarzenie, które odwraca życie o sto osiemdziesiąt stopni. Nie tylko dla młodych rodziców, ale również dla całej rodziny i najbliższych przyjaciół. Przyszłe narodziny dziecka to znakomita okazja do obdarowania świeżo upieczonych rodziców małym upominkiem.

Jaki wybrać prezent dla noworodka z personalizacją?

Noworodek jest wielkim szczęście nie tylko dla samych rodziców, ale również dla osób bliskich. Każde odwiedziny to kolejne życzenia i kolejny podarunekdla malucha. Wiadomo, że niektóre mogą się powtarzać, a o inne akcesoria rodzice zadbali już wcześniej, kompletując wyprawkę. Dlatego bardzo ważny jest moment wyboru upominku. Jedni stawiają na wyroby spersonalizowane i chcąc podarować dziecku oryginalną pamiątkę, inni zaś wybierają praktyczny podarunek na narodziny. Warto pomyśleć o docenieniu trudu rodziców drobnym upominkiem dla nich.

  • Personalizowana biżuteria

Biżuteria jest dobrym pomysłem na podarunek na narodziny zarówno dziewczynki, jak i chłopca. Bransoletka lub naszyjnik z grawerunkiem to doskonała pamiątka dnia narodzin oraz wyjątkowy amulet na resztę życia. Taka biżuteria bazuje na nowoczesnych i minimalistycznych formach. Ciekawym upominkiem może być naszyjnik z pozłacanym nieśmiertelnikiem i wygrawerowaną na przykład datą narodzin lub bransoletka z motywem serca, koniczynki lub nieskończoności. Ponadczasowe symbole mają swoje znaczenie, dzięki czemu z łatwością wyrazisz uczucia oraz życzenia dla nowego członka rodziny lub dziecka przyjaciółki.

  • Dekoracje do pokoju

Doskonałą ozdobą pokoju dziecięcego będzie plakat z na przykład komiksowymi postaciami. Na plakacie można napisać choćby: „Nawet superbohaterowie muszą sprzątać swój pokój”. Doskonale sprawdzi się w pokoju małego superbohatera. Warto się postarać, aby plakat został wydrukowany na wysokiej jakości papierze, który ładnie wyeksponuje grafikę i dzięki trwałości nawet po wielu latach będzie dobrze wyglądać.

Ozdoby z imieniem dziecka stanowią doskonałe rozwiązanie dekoratorskie do uzupełnienia pokoju dziecięcego bez względu na to, w jakim stylu urządzony jest pokój dziecka. W każdym świetnie będą prezentowały się plakaty z wykaligrafowaną ozdobną czcionką. Dekoracje z imieniem dziecka nadają indywidualny sznyt każdej przestrzeni i sprawiają, że pokój dziecka staje się wyjątkowym miejscem, który wyróżnia się spośród tysięcy innych.

  • Pamiątkowy album na zdjęcia

W dzisiejszych czasach zdjęcie można wykonać aparatem wbudowanym w telefon. Codziennie robimy naprawdę sporo zdjęć. Wirtualne rozwiązania biorą górę nad tradycyjnymi, lecz nie zastąpią pięknie oprawionego albumu, który poświęcony jest temu ważnemu wydarzeniu. Album na fotografie z takimi zdjęciami to przedmioty otaczane szczególnym sentymentem. Nie tylko zapewnia bezpieczne przechowanie fotografii, ale piękna oprawa stanowi również ozdobę pokoju. Sprawia, że przestrzeń nabiera indywidualnych cech, a wspomnienia powracają. Trzymając w dłoniach fotografie, czuje się bliskość z chwilami, do których zawsze chętnie wracamy. Albumy na zdjęcia to wehikuły czasu, które przenoszą w przeszłość. Dzięki nim zachowuje się wspomnienia, które przekazuje się dzieciom lub wnukom.

Kiedy wręczyć personalizowany prezent na narodziny dziecka?

Każdy chce podarować dziecku i rodzicom coś jedynego w swoim rodzaju. Coś, co się przyda lub zapamięta na długo. Dlatego, jeśli w Twojej rodzinie narodziła się pociecha, to pewnie zastanawiasz się, kiedy podarować prezent z tej okazji. Dobrą okolicznością na podarowanie upominku jest pępkowe. Poza tym prezent dla noworodka można wręczyć podczas pierwszej wizyty. Dobrym pomysłem na prezent jest baby shower, czyli tak zwane bociankowe. Młode mamy mają dzień, w którym wraz z maluchem są w centrum uwagi. Cała rodzina i znajomi mają znakomitą okazję, by ofiarować personalizowany prezent na narodziny dziecka.

Dlaczego personalizowany prezent dla nowo narodzonego dziecka to dobry pomysł?

Wiele osób zastanawia się, co podarować nowo narodzonemu dziecku. Pojawienie się nowego członka rodziny, to bardzo ważny moment, który zasługuje na odpowiednią oprawę i upamiętnienie. Biżuteria spersonalizowana to idealny, elegancki i ponadczasowy upominek, który z pewnością przyda się przy tej okazji. Być może biżuteria nie będzie od razu noszona przez malucha, ale podarowana w dniu narodzin, zyska szczególną moc, stając się symbolicznym talizmanem, który zostanie po latach docenione przez dziecko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *