Jazda za kierownicą – prezent marzeń dla miłośników sportowych aut

Bugatti, Porsche, a może Lamborghini o ogromnej mocy? Na świecie znajdują się co najmniej setki marek samochodów, a samo auto jest prawdopodobnie najczęstszą ruchomością, z której korzystamy. Prędkość 300 km/h w dzisiejszych czasach to pestka, a przyspieszenie od zera i setki w 3 sekundy może być osiągnięte przez wiele aut. Super samochody to jednak coś innego. Wybierz model, zaufaj ogromnej mocy i wręcz upominek, który łączy postępy w dziedzinie technologii i pasji.

Jazda za kierownicą – jaki samochód wybrać?

Atrakcja, jaką jest jazda za kierownicą to zestawienie najlepszych samochodów. Jednym z ciekawszych sportowych aut jest Lamborghini Gallardo. Jest to auto posiadające silnik o mocy 560 KM. Posiada doskonałą skrzynię biegów, która jest automatyczna i pozwala na zmianę przełożenia w mgnieniu oka. Dzięki temu samochód ten rozpędza się do setki w niecałe 3,5 sekundy. Moc silnika rozłożona jest na cztery koła. Jazda tym pojazdem jest szybka, precyzyjna i naprawdę ekscytująca.

Kolejnym autem sportowym jest Ferrari F 430. Jadąc tym autem, można przekonać się choć w części, to co czuje kierowca wyścigowy, gdyż kilka systemów zamontowanych w tym Ferrari pochodzi od bolidów tej marki startujących w wyścigach F1. Za wyścigowe wrażenia z jazdy Ferrari odpowiada przede wszystkim elektronicznie sterowany mechanizm różnicowy. Dzięki temu to auto ma doskonała przyczepność oraz niesamowite prowadzenie. Kolejną rzeczą wziętą z F1 jest aluminiowa karoseria. Nawet w środku znajdzie się elementy zaczerpnięte z F1, które jednak zyskały nieco luksusowego charakteru i sugerują, że tym pojazdem można jeździć również po miejskich drogach.

Porsche 911 to kultowe auto, które rozpozna nawet największy laik motoryzacyjny. Ciekawą opcją jest silnik w układzie boxer umieszczony tuż a tylną osią. Sposób umiejscowienia sprawia, że szybkie pokonywanie zakrętów tym autem jest niezwykle ekscytujące. Dynamiczna jazda tym autem wymaga nieco ostrożności, gdyż auto dysponuje naprawdę dużą mocą. Porsche 911 Carrera wyposażono w 3,6-litrowy silnik o ogromnej mocy 319 KM. Auto posiada automatyczną skrzynię biegów, która pozwala rozpędzić auto odm zera do setki w nieco ponad 4,5 sekundy.

Jak zrealizować jazdę za kierownicą sportowej maszyny?

W pierwszej kolejności wybiera się auto, którym chce się przejechać. Chcąc wybrać się na przejazd super samochodem, możesz też podjąć decyzję co do tego, na jakim torze odbędzie się jazda. Do dyspozycji jest naście torów wyścigowych ulokowanych w Polsce. Wśród nich znajdziesz tory usytuowane koło takich miast jak Wrocław, Poznań, Warszawa i wiele, wiele innych. Po wyborze toru przystępuje się do wyboru ilości okrążeń, które chce się pokonać danym super sportowym autem. Następnie następuje część, w której należy zamówić voucher, a na jazdę autem można umówić się w rozmaitych porach roku. Oczywiście rezerwacja miejsca i godziny odbywa się z wyprzedzeniem.

Komu podarować jazdę za kierownicą na prezent?

Jazda super sportowym autem jest świetnym upominkiem dla wszystkich miłośników motoryzacji, którzy chcieliby spróbować swoich sił za kierownicą sportowego pojazdu, którym nie mieli okazji jeździć. Ta atrakcja może ucieszyć kobiety, jak i mężczyzn. Sprawdzi się jako znakomity podarunek niezależnie od okazji. Jazda autem sportowym podarowana na upominek to źródło niesamowitych wrażeń i silnych emocji dlatego, jeśli szukasz prezentu w postaci przeżyć, to jazda super sportowym autem doskonale nadaje się przy okazji, możesz spełnić marzenie nie jednego faceta.

W jakich miastach można przejechać się za kierownicą sportowego samochodu?

Jazda super sportowymi autem może odbyć się na jednym z kilkunastu torów wyścigowych ulokowanych na terenie Polski. W Warszawie jest możliwość jazdy po torze w Słomczynie i Modlinie. W Poznaniu jest tor główny i kartingowy. Jazda może być we Wrocławiu, Toruniu, Łodzi, Radomiu, w Lublinie i Krakowie oraz w Gdańsku i Białymstoku.

Czy jazda za kierownicą to dobry pomysł na prezent?

Z pewnością jazda za kierownicą super sportowego auta to dobry pomysł, zwłaszcza jeśli w swoim otoczeniu mamy prawdziwego fana sportowych aut, którego marzeniem jest jazda na prawdziwym torze wyścigowym, aby móc wcisną gaz do dechy. Gwarantowane jest, że fan motoryzacji będzie zachwycony. Taki podarunek z pewnością wyróżni się na tle innych i zostanie na długo zapamiętany. Jeśli dana osoba nie ma prawa jazdy, to można ofiarować prezent na jazdę luksusowym autem na miejscu pasażera. Doznania nie są wcale mniejsze. Warto podarować jazdę sportowym autem, bo w wielu przypadkach okaże się spełnieniem marzeń, a marzenia warto spełniać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *