Prezent dla miłośnika zwierząt

Zwierzęta domowe to nieodzowni przyjaciele człowieka, dlatego nie ma nic dziwnego w tym, że traktują ich jak członków rodziny. Jeśli zastanawiasz się co podarować miłośnikom zwierząt, poniżej znajdziesz kilka słów i propozycji najciekawszych upominków. Warto pomyśleć o podarunku, który możesz wręczyć miłośnikowi psów bez jakiejś znaczącej okoliczności.

Pamiątki z wizerunkiem pupila na prezent dla miłośnika zwierząt

Ciekawym i wyjątkowym prezentem dla miłośnika zwierząt jest obraz z podobizną pupila. Taki obraz nie tylko odzwierciedla więź łączącą właściciela ze zwierzakiem, ale znakomicie pasuje do rozmaitych wnętrz od klasycznych po nowoczesne. Warto wiedzieć, że obraz z psem, który ma zawisnąć w salonie, nie może być minimalistyczny. Jeśli mowa o pokoju dziennym, to obraz musi być zauważalny i idealnie zgrany z dodatkami wnętrza i być niezwykle inspirujący. Można wybrać tryptyk, który doskonale będzie pasował na główną ścianę salonu tuż nad sofą.

Kolejnym ciekawym podarunkiem jest brelok z podobizną Twojego pupila. Taki brelok okraszony obrazkiem jest wyjątkowym upominkiem, który będziesz miał zawsze przy sobie i będziesz mógł spoglądać na swojego czworonoga, kiedy przebywając poza domem. Taki brelok można przyozdobić grafiką niemal każdej rasy psów i można wykorzystać nie tylko do kluczy, ale również jako ozdoba damskiej torebki. W tej drugiej sytuacji doskonale sprawdzi się brelok abstrakcyjny. Pies w różnych wzorach i kolorach z pewnością przyciągnie wzrok i odróżni się od torebki.

Chcąc obdarować najbliższych, którzy mają czworonoga, warto pomyśleć o zamówieniu figurki filcowej z podobizną pupila. Często wykonywane są figurki takich ras jak bokser, yorkshire terrier i boston terrier. Niestety w Polsce figurki tego typu nie są jeszcze tak popularne, ale taki gadżet może spodobać się miłośnikom psów. Warto wiedzieć, dlaczego ludzie lubią mięć podobiznę swojego pupila. Jednym z powodów jest uwielbienie, a kolejnym upamiętnienie nieżyjącego już pupila.

Sesja zdjęciowa z ukochanym zwierzakiem

Wiele osób decyduje się na sesję zdjęciową ze swoim pupilem, którą wykona profesjonalny fotograf. Do wyboru są różne warianty sesji. Zdjęcia, na których jesteś Ty i Twój pupil, są bardzo naturalne i pokazują prawdziwy urok ukochanego zwierzaka jego emocje, a nawet czasem szaleństwa podczas zabawy.

Sesja rodzinna ze zwierzakiem, w tym psem lub kotem, to super pamiątką, a zarazem piękny dowód Waszej wspólnej więzi. Taka sesja ze zwierzakiem to propozycja dla osób, które cenią swój budżet, a zarazem oczekują czegoś więcej niż jeden portret. Z pewnością warto zafundować profesjonalną sesję ze zwierzakiem, dzięki której po latach będzie można wspomnieć swojego pupila.

Praktyczne upominki dla zwierzaków

Miękkie i wygodne posłanie dla psa to kolejna ciekawa propozycja podarunku dla czworonoga. Podczas wyboru legowiska powinniśmy zwrócić uwagę na jego wielkość oraz wygląd. Warto kupić takie legowisko, które można uprać w celu utrzymania czystości.

Prezent dla psiaka powinien sprawić mu radość, więc doskonałym prezentem będą specjalne przysmaki dla psów. Doskonale sprawdzają się jako przekąska przed głównym posiłkiem, poza tym są przydatne podczas tresowania lub nauki wykonywania sztuczek. Warto wybrać przekąski wysokiej jakości z bogatym składem. Jeśli nie jesteśmy opiekunek tego czworonoga, to warto zapytać właściciela o preferencje smakowe lub alergię pokarmowe czworonoga. Psiakowi bez problemów zdrowotnych można ofiarować przysmak w kilku wariantach smakowych, aby piesek mógł skosztować różnych produktów.

Czym obdarować właścicieli psów i kotów, które lubią chadzać swoimi drogami?

Z pewnością ciekawym podarunkiem mogą być identyfikatory dla psa, jak i dla kota. Nawet jeśli jesteśmy przekonani, że nasz pupil nie zostanie spuszczony z oczu, to i tak warto zaopatrzyć w identyfikator z adresem lub numerem telefonu. Warto wiedzieć, że upominek z grawerunkiem jest zawsze doskonałym pomysłem, ponieważ zapewnia bezpieczeństwo zwierzakowi, który jest małym uciekinierem. Adresówka powinna od najwcześniejszych chwil towarzyszyć naszemu pupilowi. Wybierając adresówkę dla psa, warto wziąć pod uwagę jego wielkość, aby dopasować do niego rozmiar identyfikatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *