Prezent na Walentynki, który sprawi, że ten dzień będzie wyjątkowy

Dzień Zakochanych obchodzony jest w wielu kulturach. Od Ameryki, poprzez Azję, Afrykę aż po Europę. W Polsce i USA celebrowany jest 14 lutego. Serduszka, kwiatki, gołębie – podarunki na walentynki są pełne właśnie takich symboli miłości, których nie brak na upominkach i gadżetach dla zakochanych.

Planowanie idealnego prezentu na Walentynki

Przede wszystkim trzeba przyjąć perspektywę obdarowanego. Należy pamiętać, że to, co sprawiłoby radość Tobie, niekoniecznie musi sprawdzić się w przypadku osoby, którą chcesz obdarować. Każdy z nas ma inny gust i zainteresowania. Warto mieć to na uwadze w czasie rozpoczęcia szukania upominków. Warto zastanowić się, jaka jest osoba, której chcesz sprawić podarunek i podpytać bliskich lub przyjaciół, co dana osoba lubi, czym się zajmuje lub gdzie najchętniej spędza czas.

Najbardziej romantyczne sposoby na świętowanie Walentynek z ukochaną osobą

Jeśli chcecie zaszyć się i spędzić tylko we dwoje romantyczne chwile, to ciekawym pomysłem jest wyjazd na weekend. W ofertach są wyjazdy do spa, w góry lub nad morze. Wspólna wyprawa jest zawsze dobrym pomysłem. Możecie uciec od codzienności i zrelaksować się w swoim towarzystwie. W czasie wyjazdu do SPA można poddać się masażystom, którzy dobiorą odpowiedni masaż, a wy będziecie tylko musieli zapomnieć o codzienności i cieszyć się sobą.

Lot balonem we dwoje to chyba najwspanialszy prezent, jaki można ofiarować. To może być jedna z największych przygód w życiu, którą zrealizujesz u boku ukochanej osoby. Majestatyczny lot balonem najczęściej organizowany jest przed zmierzchem lub przed wschodem słońca. Najlepsze warunki atmosferyczne panują w okresie wiosenno-jesiennym. Reakcja obdarowanej osoby z pewnością będzie niezwykła w końcu lot balonem o wschodzie słońca, jest czymś wyjątkowym i niesamowitym. Ten prezent poleca się na wyjątkowe chwile w tym zaręczyny.

Pójście we dwoje na strzelnicę to strzał w dziesiątkę. Możesz razem z ukochaną spróbować swoich sił w strzelectwie. Taki podarunek sprawdzi się nie tylko na Walentynki, ale również na wszelkiego rodzaju rocznice. Jest to doskonały pomysł na randkę. Ponadto takie wyjście na strzelnicę, to sposób na bliższe poznanie się oraz rozładowanie emocji. Z pewnością wspólne strzelanie zbliży i pozwoli sprawdzić się w tej konkurencji.

Kreatywne pomysły na prezent na Walentynki

Jednym z kreatywnych pomysłów na prezent na Walentynki jest samodzielnie przygotowanie romantycznej kolacji dla dwojga. Można ją przygotować, jak tylko odczuwasz potrzebę spędzenia czasu z ukochaną. Taka kolacja przy świecach to doskonała okazja do spokojnej rozmowy, ale również dla uczczenia ważnego wydarzenia w tym rocznicy. Taka kolacja w zaciszu mieszkania może być wspaniałą niespodzianką i jednocześnie częścią podarunku. Wyprawiając kolację, warto pamiętać o oprawie, na którą składa się nastrojowe oświetlenie, muzyka w tle, odpowiedni wystrój wnętrza i właściwie przybrany stół. W celu spotęgowania romantycznego efektu warto rozłożyć świece i postawić je na parapecie, komodzie czy kominku.

Kolejnym kreatywnym pomysłem na prezent na Walentynki jest własnoręcznie wykonany album na zdjęcia. Jest to genialny pomysł na podarunek dla bliskich nam osób. Jak dodatkowo dorzucimy jakieś komentarze, cytaty czy tylko wam znane hasełka album zyska niepowtarzalny urok. Możliwe w oczach obdarowanej osoby mogą pojawić się zły. Taki album jest świetnym podarunkiem, który pozwala zachować wspomnienia na dłużej. Podczas tworzenia można wyżyć się artystycznie i wyszaleć. Tu liczy się zapał i chęć obdarowania ukochanej osoby unikatowym upominkiem. Warto wiedzieć, że taki album DIY jest prezentem nie do przebicia.

Chcąc wykazać się kreatywnym prezentem Walentynkowym, możesz postawić na stworzenie tablicy ze wspólnymi wspomnieniami. W tym celu można wykorzystać tablicę korkową. Tablica korkowa brzmi zwyczajnie, ale jeśli dodamy wspólne zdjęcia, komentarze lub cytaty, stanie się wyjątkowym i sentymentalnym podarunkiem, który wciąż ma wiele zastosowań w domach. W ten sposób łączy się radość, użyteczność i wyjątkowość. Jest możliwość otrzymania tablicy korkowej ze stosownym, okolicznościowym nadrukiem.

Czy warto wręczać sobie prezenty na Walentynki?

Na początek skupmy się na podarkach, które są nieodzownym elementem Dnia Zakochanych. Jednak prezenty rzeczowe wywołują chwilowe poczucie szczęścia, a podarunki skupiające się na doświadczeniach przynoszą szczęście trwające dłużej. Gdy pomyślimy o typowych podarunkach, to stwierdzimy, że większość z nich to podarki rzeczowe. Mimo że kupowane co roku nie są w stanie zaspokoić poczucia szczęścia, które utrzyma się dłużej i będzie służyć zaciśnięciu relacji. Dlatego zaleca się, by w takich dniach wybierać podarek w postaci doznań. Oczywiście, że warto wręczać prezenty na Walentynki. Miło jest dostać podarunek, który może stać się pamiątką i miłym wspomnieniem tego wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *