Top 5 ekstremalnych pomysłów na prezent dla męża

Dlaczego voucher na przeżycie jest atrakcyjnym pomysłem na prezent dla męża? Wybierając taki niematerialny podarek, dajesz szansę swojemu mężowi, aby zaznał nowych, niepowtarzalnych doznań. Upominki w postaci przeżyć dają większe spektrum wyboru. Jest to taki złoty środek, który wypełnia lukę i jest alternatywą dla standardowych prezentów, z której może skorzystać każda żona zastanawiająca się nad oryginalnym upominkiem dla swojego ukochanego. Prezent dla męża w postaci vouchera z pewnością ucieszy niejednego mężczyznę.

Voucher na strzelanie dla męża zainteresowanego militariami

Jeśli Twój małżonek interesuje się militariami, możesz sprawić mu niespodziankę w postaci vouchera na strzelanie z broni różnego typu oraz kalibru. Taki pobyt na strzelnicy gwarantuje sporą dawkę adrenaliny i niezapomniane przeżycia oraz możliwość sprawdzenia się jako strzelec. Jest to prezent dla osoby, która lubi nowe wyzwania, które dostarczają dużej dawki emocji.

Warto zrealizować przygodę na strzelnicy sportowej. Jest to miejsce, gdzie zapach prochu unosi się w powietrzu i istnieje możliwość poznania świata broni palnej. Małżonek będzie mógł sprawdzić, jak zareaguje na dotyk zimnej stali na chwilę przed strzelaniem, przetestować swoją celność i opanowanie oraz po prostu wypróbuje czegoś nowego w swoim życiu. Jest to atrakcja, podczas której nie brakuje adrenaliny, jednak na pierwszym miejscu jest to wyjątkowa zabawa. Voucher dla męża w postaci wyjścia na strzelnicę jest naprawdę wyjątkowy.

Skok ze spadochronem na okrągłe urodziny małżonka

Zrób mężowi wyjątkową niespodziankę i podaruj mu skok ze spadochronem. Dzięki takiemu podarunkowi otrzyma niezapomniane wrażenia, które można dodatkowo uwiecznić na filmie. Skok w tandemie odbywa się w specjalnym podwójnym spadochronie z mechanizmem, który sam otwiera czaszę na bezpiecznej wysokości. Z pewnością ten podarunek gwarantuje wysoki poziom rozrywki.

Małżonek będzie miał okazję do swobodnego spadania przez około 50 sekund, po czym będzie mógł podziwiać krajobrazy w trakcie lotu z otwartą czaszą spadochronu. Choć to niecała minuta, można mieć wrażenie, że rozciąga się w nieskończoność. Jest to atrakcja, która dostarcza wiele emocji wprost nie do opisania, a które trzeba przeżyć na własnej skórze. Warto wiedzieć, że taki skok spadochronowy to bardzo bezpieczna forma podniebnej zabawy.

Zafunduj mężowi przejazd kultowym sportowym autem

Jeśli masz w gronie rodzinnym faceta, który kocha sportowe auta, to w 100% trafionym podarunkiem będzie voucher na jazdę po profesjonalnym torze właśnie takim wyjątkowym samochodem. Gwarantowane jest to, że każdy fan motosportów będzie bardzo zachwycony. Upominek w postaci jazdy super sportowym autem z pewnością jest podarunkiem, który się wyróżnia i który zostanie doceniony.

Podarek motoryzacyjny jest jednym z tych, których się nie zapomina. Istnieje możliwość wybrania vouchera na pojedynek pomiędzy sportowymi autami. Taki voucher z pewnością będzie trafionym pomysłem na upominek. Można wybrać kultowe auto takie jak Subaru Impreza WRX STI, luksusowy Aston Martin Vanquish czy zapierające dech w piersi Lamborghini Gallardo.

Jazda czołgiem dla męża miłośnika wojskowych pojazdów

Ten prezent można małżonkowi interesującemu się pojazdami wojskowymi. Jest to świetna sposobność aktywnego spędzenia czasu. W ramach tego przeżycia mąż wcieli się w rolę kierowcy czołgu, a towarzysze, którzy usiądą na czołgu, również będą mogli cieszyć się niesamowitymi przeżyciami. Prowadzenie takiego czołgu nie jest łatwe, ale jeśli dysponuje się dużymi pokładami siły, to nie będzie problemu, aby poradzić sobie z tym zadaniem.

Obok zasiada doświadczony instruktor, który będzie dbał o bezpieczeństwo podczas przejazdu. Teren, po którym odbywa się jazda jest usłany grząskim błotem i stromymi wzniesieniami, dzięki czemu doznania i emocje są niesamowite. Nie da się ich opisać, trzeba je przeżyć na własnej skórze. Jest to doskonały sposób na prezent dla małżonka z okazji urodzin lub innego ważnego święta.

Lot paralotnią – prezent dla męża lubiącego bujać w obłokach

Lot paralotnią to wyjątkowe przeżycie, które otwiera zmysły na zupełnie nowe doznania. Jest to doskonały pomysł na prezent dla męża. Taka atrakcja zapewnia obdarowanej osobie wrażenia, jakich trudno szukać na ziemi. Super podarunek w postaci lotu to również perspektywa znalezienia się w powietrzu, by obserwować z wysokości miasto, góry lub pola. Jest to maszyna, która przenosi sny w rzeczywistość. Dzięki tej atrakcji małżonek otrzyma super dawkę adrenaliny. Będzie miał okazję wzbić się w powietrze i podziwiać świat z lotu ptaka. Lot odbywa się certyfikowaną dwuosobową paralotnią, także możemy mieć pewność, że lot będzie bardzo bezpieczny.

Dlaczego warto kupić mężowi prezent w formie vouchera na przeżycie?

Tradycyjne podarunki dla męża mają swój urok, ale zamiast dawać kolejne perfumy, galanterię, biżuterię lub alkohol, to można pójść o krok dalej i podarować prezent w postaci dawki przeżyć. Jeśli chcesz zaskoczyć męża, zamów przygodę, która dostarczy niecodziennych wrażeń. Zaletą ekstremalnych voucherów jest to, że można podarować je na rozmaite okoliczności.

Dzięki takiemu upominkowi obdarowany mąż wzbogaci swoje doświadczenia na przykład o jazdę czołgiem lub lot paralotnią. Z pewnością będzie bardzo zadowolony i wdzięczny za tak wyjątkowy o oryginalny upominek. Zanim zamówisz taką atrakcję, dyskretnie podpytaj, o czym marzy Twój mąż, aby jak najbardziej go uszczęśliwić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *