Najlepsze prezenty dla dzieci na urodziny

Niewielkie gadżety podarowane szczerze od serca, często są doceniane o wiele bardziej, niż okazałe prezenty. Jest to też doskonały sposób na zaskoczenie dziecka, ofiarowując zabawkę zręcznościową, hulajnogę lub jazdę Mini Monster Truckiem. Warto dostosować prezent do preferencji malucha i tym samym pomóc w rozwoju choćby spostrzegawczości kupując dziecku puzzle. Niewielkie upominki dla małych dzieci nie muszą być drogie, lecz przede wszystkim interesujące. Prezenty urodzinowe dla dzieci powinny bawić, uczyć i cieszyć.

Zabawki edukacyjne na urodziny dla dzieci

Najlepszym sposobem nauki jest zabawa, dlatego na urodziny warto podarować dziecku zestaw gier edukacyjnych z zakresu poznawania liczb i liczenia, czytania czy wiedzy przyrodniczej. Obecnie jest łatwy dostęp do różnego rodzaju gier np. planszowych, które są zabawne, interaktywne i pomagają dzieciom rozwijać umiejętności poznawcze. Podczas zabawy mogą nauczyć się wielu nowych umiejętności i przyswajać nowe informacje. Gry planszowe są idealne dla dzieci na różnych etapach rozwoju. Takie gry podrywają z miejsc, a obserwującym dostarczają mnóstwa śmiechu.

Ciekawym podarunkiem dla dziecka jest zestaw puzzli. Jest to sposób, aby dziecko spędziło kilka godzin w skupieniu. Składanie obrazka z wielu części jest naprawdę edukacyjne, poza tym uczy spostrzegawczości i bywa bardzo wciągające dla dzieci w każdym wieku. Hitem są puzzle z ulubionym bohaterem i postaciami z bajek.

Prezent na urodziny dziecka, które kocha zwierzęta

Oferta maskotek w postaci zwierzątek jest bogata. Wszystkie pluszaki są wykonane z materiałów wysokie jakości i są miłe w dotyku. Wiadomo, że nie wszystkie zwierzątka można trzymać w domu, ale pluszowe już tak. Nie ważne czy dziecko potrzebuje towarzysza do snu, czy ozdoby na komodę – zwierzątka maskotki są uniwersalne. Wiele sklepów różnych oferuje wiernie odzwierciedlone zwierzaki i takie nieco przerysowane, które po prostu wyglądają uroczo.

Kolejnym prezentem urodzinowym dla dzieci kochających zwierzęta jest jazda konna. Wymaga wiele cierpliwości, determinacji, większych nakładów finansowych, jednak daje niesamowicie wiele satysfakcji, radości i często pozostaje pasją na całe życie. Warto jest uczyć dziecko obcowania ze zwierzętami, troski o nie i szacunku oraz odpowiedzialności za konia i siebie. Z pewnością voucher na jazdę konną przypadnie do gustu wielu małym miłośnikom tych majestatycznych zwierząt.

Kreatywne upominki dla dzieci na urodziny

Inną grupą są kreatywne podarunki, a więc łamigłówki i zabawki zręcznościowe. Łamigłówki – jest to sposób na oderwanie się od liczenia i pisania. Dzięki nim można rozruszać umysł. Są labirynty, sudoku, dyktanda graficzne i zabawy w przerysowywanie wzorów. Nie tylko rozwiązywanie zagadek pobudza kreatywność, ale również ich tworzenie. Z pewnością kilkuletnie dziecko chętnie spędzi czas na rozwiązywaniu łamigłówek, a z czasem sama będzie je tworzyć.

Wybierając podarunek, warto zastanowić się nad kupnem zabawek zręcznościowych. Na rynku jest bogata oferta takich zabawek. Wykonane są z bezpiecznych materiałów wysokiej jakości, które są przyjazne dla malucha. Warto wybrać zabawki renomowanych i znanych firm, które doceniają rodzice. Kup mądrą i rozwijającą zabawkę zręcznościową, a dziecko nawet nie zauważy, że nieświadomie zdobywa nową wiedzę i umiejętności. W ofercie są również zabawki motoryczne, dzięki którym dziecko rozpozna kształty, faktury i kolory.

Prezenty urodzinowe dla aktywnych dzieci

Kolejny prezent na urodziny dziecka to prezent dla aktywnych. Ciekawym przykładem jest hulajnoga lub rower. Hulajnoga, która była zapomniana przez kilka lat, ponownie wraca do łask. Jest to doskonały sposób na aktywny wypoczynek. To alternatywa dla komputerów, telewizorów i tabletów. Każda hulajnoga powinna być odpowiednio dobrana, uwzględniając wiek i zaawansowanie. Tylko dobrze dopasowana hulajnoga pozwoli poznać technikę jazdy, doskonalić swoje umiejętności i przy tym dobrze się bawić i czuć bezpiecznie i komfortowo.

Prezentem, który spodoba się energicznym dzieciom, jest jazda Mini Monster Truckiem, którą możesz kupić w GoldenGift. Taka jazda pozwoli spełnić marzenia dziecka o jeździe pojazdem z 1,5-metrowych kołach. Taki podarunek pozwala nie tylko zapoznać się z pojazdem, ale również wcielić się w rolę kierowcy. Profesjonalny instruktor czuwa nad bezpieczeństwem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *